تبلیغات

راه هایی برای یادگیری زبان انگلیسی به طور موثر

۰

در این مقاله می‌خواهیم ره های را برای یادگیری زبان انگلیسی به طور موثر و کار امد بررسی کنیم. نکات ارائه شده را تا انتها مطالعه نمائید.

چگونه انگلیسی بخوانیم

اگر در یک کشور انگلیس و ساکسون بزرگ شده اید (به عنوان مثال ایالات متحده ، کانادا و ...) ، انگلیسی صحبت کردن احتمالاً مانند تنفس طبیعی است. با این حال ، برای بسیاری از افراد بومی ، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی بسیار طبیعی نیست. یادگیری برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی نوشتاری نیاز به آموزش و مطالعه زیادی دارد. در زیر ما برخی از استراتژی ها و مهارت هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می کند تا زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید - (و لذت ببرید) چه در داخل و چه در خارج از کلاس.

روزانه بخوانید.

اگر می خواهید توانایی خواندن خود را بهبود ببخشید ، ادامه مطلب را بخوانید. حداقل 20 دقیقه در روز را به مطالعه کتاب ، روزنامه ، وبلاگ آنلاین ، شعر و موارد دیگر اختصاص دهید. هرچه مطالعه شما متنوع تر باشد ، بهتر است. مطالعه منظم نه تنها توانایی خواندن شما را بهبود می بخشد ، بلکه توانایی نوشتن به زبان انگلیسی را نیز افزایش می دهد. در حقیقت ، هیچ فعالیت دیگری وجود ندارد که بتواند توانایی شما در خواندن و نوشتن انگلیسی را بهبود بخشد ، به جز اینکه کمی در روز بخوانید. شگفت زده خواهید شد که چقدر سریع واژگان شما افزایش می یابد ، درک و درک شما بهتر می شود و چقدر بهتر می توانید فقط با کمی خواندن در روز بنویسید.گیر نکن

یک مطالعه توسط دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس نشان می دهد که از هر 9 دانش آموز ، یادگیری فاصله بسیار بیشتر از تمرین موثر است. گرفتگی به ندرت مثر است. و وقتی تمام شد عمر آن کوتاه است. در بهترین حالت ، پر بودن از برنامه باعث می شود که حافظه کوتاه مدت را به خاطر بسپارید ، اما بندرت منجر به یادگیری و درک معنادار می شود. در بیشتر موارد ، مضرات انسداد بیشتر از فواید آن است. گرفتگی عضلات به ویژه هنگامی مشکل ایجاد می کند که دانش آموز خواب را قربانی کند. دانش آموزانی که برای ادامه تحصیل بیش از حد طبیعی خود را فدای خواب می کنند ، احتمالاً عملکرد بدتری دارند و روز بعد وضعیت بهتری ندارند.

بیشتر راهنمایی کنید

 

اگر می خواهید نوشتن و تسلط به زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید ، از معلم خود کمک بگیرید یا یک معلم خصوصی انگلیسی استخدام کنید. انگلیسی ، به ویژه انگلیسی نوشتاری ، یکی از موضوعات دشوار است که می تواند به تنهایی کشف شود. یادگیری درست نوشتن اگر بتوانید از کسانی که این مهارت را آموخته اند یاد بگیرید بسیار آسان تر و پربارتر است.

در کلاس توجه داشته باشید.

چه در دبیرستان باشید و چه در دانشگاه ، به کلاس بروید و توجه کنید. توجه به کلاس بی معنی به نظر می رسد ، اما این دلیل بزرگی است که دانشجویان انگلیسی را امتحان می کنند. شما باید نه تنها انگلیسی یاد بگیرید ، بلکه باید اهمیت معلم یا مربی خود را نیز درک کنید. خواندن و نوشتن به انگلیسی یک علم است ، اما گاهی اوقات می تواند کمی عینی باشد. اگر می خواهید در کلاس خوب عمل کنید ، باید بدانید که مربی شما به دنبال چه چیزی است. بهترین راه برای این کار حضور در کلاس ها و توجه به آنها است.

 

از راهنماهای آموزش آنلاین استفاده کنید.

بسیاری از راهنماهای مطالعه آنلاین وجود دارد که برای کمک به دانش آموزان در خواندن ، نوشتن و مطالعه ادبیات انگلیسی طراحی شده اند. برخی از آنها شامل Cliffnotes ، Sparknotes و Jiffynotes است ، فقط چند مورد را نام ببرید. این کتابهای راهنما پر از یادداشت و اطلاعات در مورد ادبیات انگلیسی است. آنها حاوی خلاصه ، نظرات ، نکات مقاله ، نکات مفید ، آموزش های ویدئویی و ترجمه های قدیمی و مدرن انگلیسی است. آموزشهای تعاملی اطلاعاتی را برای کمک به شما در درک بهتر کتابهای درسی ، تکالیف درسی و سخنرانیهای کلاس ارائه می دهند.

از قبل برای امتحانات آماده شوید.

 

اگر کتاب خود را نخوانده اید ، در کلاس شرکت نکرده اید ، خوب نوشته اید و همه تکالیف را طبق موعد مقرر انجام نداده اید ، باید آماده شرکت در آزمون انگلیسی ساده خود باشید. با این حال ، توصیه می کنیم حداقل چهار هفته قبل بررسی امتحان خود را شروع کنید. هر هفته با گروه مطالعه خود ملاقات کنید ، مقالات و مقالات خود را مرور کنید و مطمئن شوید که قبل از امتحان خواب خوبی دارید. همچنین از انسداد به هر قیمتی خودداری کنید. این فقط به شما آسیب می زند و باعث می شود خواب کافی نداشته باشید.

+ نوشته شده توسط World-of-english در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر